4 dobré dôvody, prečo oslavovať nový rok

Blíži sa koniec roka a s ním rekapitulácie uplynulých dní, povzdychy o tom, ako sme zostarli, a bizarné televízne relácie, ktoré chcú byť vtipné.

Silvestrovská klasika je pestrá. Chaty, byty, námestia, divadelné predstavenia, tanečné zábavy či obyčajné posedenia v baroch. Ak na vás nesedí ani jedno, zrejme nepovažujete koniec roka za hodný špeciálnej oslavy. Tu sú tri dobré dôvody, prečo sa do nej tohto roku pustiť.

 1. Silvestrovský tv program

  Ak sa rozhodnete stráviť Silvestra s rodinou či priateľmi, je len malá šanca, že budete nútení sledovať televízny program. V žiadny iný deň roku nie je telka trápnejšia. Urobte všetko pre to, aby ste sa tomuto masakru vyhli. Teda, ak nemáte chuť vidieť 670 reprízu Mistra Beana a žandára zo Saint Tropez. Korunou toho všetkého bude o polnoci Michal David, čo chce žít nonstop.

 2. Všeobecný blázinec

  Ak patríte medzi mestských odporcov silvestrovských osláv, dobre viete, že v tento deň to budete mať mimoriadne náročné. Aj keby ste si chceli užiť príjemný večer s knihou a pohárom vína, podmienky budú extrémne sťažené. Nebojujte so všeobecným veselím. Radšej sa pridajte. Randál a delobuchy vám budú vadiť oveľa menej.

 3. Slobodné vrieskanie

  Máte chuť sa poriadne vyvrieskať? Zakričať si z balkóna, alebo na hory? Silvester vám ponúka nekonečné možnosti s minimálnou pravdepodobnosťou, že by niekto zo susedstva volal políciu. Využite to, lebo na Nový rok bude všetko inak.

 4. Glamour bez výčitiek

  Aj keď sú naše predchádzajúce dôvody, prečo osláviť koniec roka, značne prozaické, nič vám nebráni, aby ste si dopriali trochu silvestrovského lesku.
  Nezabudnite na zodpovedajúci outfit a mejkap, ktorý bude korešpondovať s typom oslavy. Doma či a chate si vystačíte s trochou kvalitného krému ako napr. Tecnoskin, BB krémom a rúžom.
  Výjazd do ulíc si bude žiadať dôkladnejšie prípravy. Nebojte sa dramatickej róby, doprajte si profi líčenie a skvelú spoločnosť. Nech to stojí za to!

Prajeme vám, aby oslava príchodu nového roku premazala všetky nevydarené dni toho minulého. Čin, čin!

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež