Ako si pripraviť pleť na párty mejkap?

Párty líčenie je väčšie ako denné. Viac líčidiel, viac mejkapu. Ako docieliť, aby bol výsledok dokonalý? Každá vizážistka vám povie, že to, ako budete na párty vyzerať, záleží v prvom rade od toho, ako dobre svoju pleť pripravíte pred tým. Základom perfektného nalíčenia je pleť ako porcelán. Snažte sa preto tvár na mejkap dokonale pripraviť.

1. Odlíčenie

Pokožku treba najprv perfektne odlíčiť. Tip: Prípravu začnite čistiacou pleťovou vodou 2 v 1 Tecnoskin. Je to prirodzená a jemná alternatíva pílingu vhodná aj na citlivú pokožku, ktorú zjemňuje a upokojuje. Zároveň urýchľuje regeneráciu pokožky a dodáva jej stratenú vlhkosť. Po použití čistiacej vody zostáva pokožka jemná, svieža a bez mastného filmu.

2. Vyhladenie a rozžiarenie pleti

Po dôkladnom očistení by musí nasledovať intenzívna hydratácia. Naneste krém na pokožku tváre a jemne ju premasírujte. Masáž pleť prekrví a aktivuje, čím sa účinné zložky kozmetiky dostanú do hlbších vrstiev pokožky. Zároveň podporí produkciu kolagénu a celkovo spomalí starnutie a ochabovanie pleti. Ak cítite, že by to chcelo väčšiu vzpruhu, naneste pred krémovaním na tvár hydratačnú pleťovú masku. Pokožku vypne a rozžiari.

3. Osvieženie pohľadu

Trpíte opuchmi a tmavými kruhmi pod očami? Ak bojujete s vačkami a unaveným pohľadom pravidelne, viete, že obklad zo zeleného čaju je životabudič. Nechajte ho pôsobiť pár minút a potom naneste na jemné očné okolie očný krém proti kruhom a vačkom Tecnoskin. Pokožku omladí, zjemní a intenzívne zvlhčí. Zároveň ju dokonale chráni proti nežiaducim vplyvom z ovzdušia. Krém dosiahol vynikajúce výsledky v dermatologických aj oftalmologických testoch.

Všetky prípravky nechajte dobre vstrebať. Pred samotným líčením môžete pokožku osviežiť popraškom z minerálnej vody.

Prečítajte si tiež