Ako zvádnuť svadobné líčenie na výbornú

Každá nevesta je krásna – ak ju krášli dokonalé líčenie. Aj keď to na prvý pohľad vyzerá ako pomerne jednoduchá záležitosť, nedajte sa pomýliť. Venujte mu pozornosť, ktorú si zaslúži.

Predtým, ako sa rozhodnete pre konkrétny typ líčenia, mali by ste zohľadniť pár vecí. V akom štýle budete mať šaty? Ako budete mať upravené vlasy? Aký ste typ, v čom sa cítite prirodzene?

Ak si neviete poradiť sama, je dobré obrátiť sa na odborníka, s ktorým môžete všetko podrobne prebrať. Dobrý vizážista dokáže vytvoriť zo šiat, účesu a mejkapu harmonický celok. To však nie je jediná výhoda, ak sa zveríte do rúk profesionálov. Profi líčenie vydrží oveľa dlhšie, vyzerá dobre nielen naživo, ale aj na fotografiách a môžete ho ostestovať vopred v pokoji a bez stresu na skúšobnom líčení.

Ako si vybrať vizážistu?

Ideálne je, keď už niekoho poznáte osobne alebo máte odporúčania. Ak tápete, pýtajte sa kamarátok a známych alebo hľadajte na nete a vyberte si vizážistu, ktorého práce vás oslovia. Nemusíte sa báť, vždy je tu predsa skúšobné líčenie.

Trendy líčenie

Riadiť sa iba trendami by bola chyba. Šaty a váš pocit zo seba samej sú oveľa dôležitejšie. Aktuálne trendy sú však skvelou inšpiráciou. Momentálne bodujú výrazné ústa. Ak nemáte príliš úzke pery, nebojíte sa červeného rúžu a máte šaty napríklad v štýle boho, budete očarujúca. Vždy ste snívali o tom, že v svadobný deň z vás bude princezná? Potom voľte medzi prirodzeným nahým líčením a nežným farebným líčením s dôrazom na oči. Stále v kurze sú aj trochu výraznejšie dymové oči a klasika v podobe líčenia zemitými farbami.

Pleť v kondícii

Predtým, ako poviete áno svojmu vyvolenému, povedzte áno kvalitnej starostlivosti o pleť. Mejkap a vizážista dokážu zázraky, nezaškodí však, keď budete svoju pokožku pred dňom D systematicky hýčkať. Doprajte si ošetrenie pleti v kozmetickom salóne. Nezanedbávajte ani domácu starostlivosť. Dostatok spánku v kombinácii s pravidelným a dôkladným odličovaním je základ. A, samozrejme, krém, ktorý dodá ošetreniu pleti pocit luxusu. Typ produktu si zvoľte podľa veku a stavu pleti. Značku podľa kvality.

S exkluzívnou švajčiarskou kozmetikou Tecnoskin určite neurobíte chybu. Spája jemnú, sofistikovanú starostlivosť s vyspelými technológiami. Výsledkom sú produkty, ktoré vašu pleť dostanú do kondície v priebehu niekoľkých dní. Okrem vysokej účinnosti poskytujú aj komfort, ktorý ocení každá žena. Dokonale sa vstrebú do pokožky a vy neriešite nepríjemný pocit nepriedušnosti, či kompletne mastnú tvár. Nezanedbateľnou výhodou kozmetiky Tecnoskin je, že neobsahuje žiadne parabény.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež