Elixír mladosti zo Švajčiarska

Ženy vo veku okolo dvadsať rokov často podceňujú starostlivosť o svoju pleť. Veď na prvý pohľad ju ani nepotrebujú. Majú predsa krásnu, hladkú a jasnú pleť, dokonca ignorujú aj prvé vrásky. Apatia v mladom veku sa však nevypláca.

V niektorých prípadoch sa ženy vráskam ani nesnažia predísť, ale rovno sa obracajú na kozmetické zákroky a procedúry. Včasnou starostlivosťou a výberom správnych prípravkov však môžete nástup prvých vrások oddialiť alebo účinne zredukovať. Základom mladistvej a hladkej pokožky je pravidelná hydratácia. Hydratačný krém by preto mal byť v kozmetickej taštičke alebo na poličke každej ženy a jeho používanie by malo patriť ku každodennej rutine rovnako ako používanie zubnej kefky.

Po kréme na prvé vrásky by mala siahnuť žena už okolo 25. roku života.

Samozrejme veľa závisí aj od typu pokožky. Suchá koža je náchylnejšia na podráždenie a tiež na tvorbu prvých vrások. Ženy s takýmto typom pleti by mali byť na pozore a siahnuť po kréme proti prvým vráskam pri akomkoľvek náznaku straty pružnosti a elasticity. Nie je to však len o type pleti. Dôležitú úlohu hrajú aj životný štýl a vplyvy okolia. Výrazne sa na pleti prejavujú napríklad fajčenie, alkohol či stres.

Švajčiarskí odborníci prichádzajú s novinkou v podobe kozmetiky Tecnoskin®. Slovenské ženy majú možnosť ju vyskúšať ako prvé spomedzi susedných krajín. Ponúka kompletnú anti-age starostlivosť proti prvým vráskam. Hydratačný očný krém proti prvým vráskam Tecnoskin® Myolift Xtra No Wrinkles Eye Cream zvyšuje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej vďaka unikátnej kombinácii peptidov, vypĺňa vrásky zvnútra a zmierňuje svalové kontrakcie v okolí očí, ktoré stoja za vznikom mimických vrások. Pantenol zároveň upokojuje a regeneruje citlivú pokožku v okolí očí a vitamín E jej poskytuje antioxidačnú ochranu.

Pokožku tváre zase potešíte hydratačným krémom na tvár proti prvým vráskam Tecnoskin® Myolift Xtra No Wrinkles Cream 24h. Jeho zázračnou zložkou je unikátna kombinácia  3 peptidov, vďaka ktorej rastie tvorba prirodzeného kolagénu, fibronektínu a kyseliny hyalurónovej v pleti, vrásky sa vypĺňajú zvnútra a uvoľňujú sa mimické vrásky vytvorené kontrakciami tvárových svalov. Výrazne sa zmenšuje aj hĺbka vrások.

Výhodou je obsah zložiek, ktoré  pomôžu vytvárať a zadržiavať molekuly vody v bunkách a jeden krém vás zbaví vrások a zároveň poskytne 24 hodinovú intenzívnu hydratáciu pokožky. Pumpičkový systém a vákuové plnenie okrem toho garantujú, že obsah neznehodnotí vzduch, ani nečistoty z vonkajšieho prostredia. Na značku Tecnoskin® sa pýtajte kvalifikovaného personálu v lekárňach.

autor: TREG

Prečítajte si tiež