Jemný píling očistí a rozjasní vašu pleť

Ťažký make-up, nenásytné slnečné lúče, prudký vietor, krutý mráz, toxické látky z ovzdušia, spóry z výfukov áut, cigaretový dym. To je len zopár „útočníkov“, ktorí každý deň skúšajú odolnosť vašej pleti.

Vieme, ako na to - čistenie a jemný píling v jednom

Bez toho, aby ste si to uvedomovali, je vaša pleť sústavne vystavovaná nepriaznivým vonkajším vplyvom, ale aj nástrahám, ktoré jej spôsobuje napríklad neustále dotýkanie. Pokožka pritom ako gladiátor v koloseu odráža útoky nepriateľov. Preto by sme jej aspoň večer mali venovať dôkladnú starostlivosť. Čistenie a hydratácia pleti po ťažkom dni by mali byť samozrejmosťou pre všetky ženy. Za každú starostlivosť navyše sa vám pleť neskôr len odvďačí.

Extra starostlivosť pre pleť

Vyskúšajte preto Tecnoskin® Preparation Cleansing Lotion 2 in 1, preparačný a čistiaci roztok, ktorý poskytne vašej koži prvotriednu starostlivosť. Čistí ju do hĺbky a odstráni odumreté bunky kože, čím podporuje vstrebávanie účinných látok pri následnom krémovaní. A ani tým sa jeho práca nekončí. Počas nočného odpočinku totiž čistiaca pleťová voda 2 v 1 podporuje rovnomernú distribúciu hydratačných a zvláčňujúcich zložiek, čím znižuje tvorbu vrások.

Zobúdzajte sa každé ráno oddýchnutá a čerstvá a doprajte rovnaký luxus aj vašej pleti. Preparačný a čistiaci roztok nájdete v lekárňach.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež