Máte kruhy pod očami?

Ak aj vás dnes pri pohľade do zrkadla vydesili kruhy pod očami vo veľkosti kastrólov, nasledujúce riadky by vás mohli zaujímať.

Prečo sa objavujú kruhy pod očami

Nič nie je jednoduchšie, ako získať nechcené kruhy pod očami. Vyčerpanosť, žúrovanie do noci, nedostatočný pitný režim, hala bala stravovanie, ale aj alergia sa o ne môžu kedykoľvek postarať bez väčších problémov. Kruhy pod očami väčšinou sprevádza aj opuch.

Čo s kruhmi pod očami?

Nespoliehajte sa iba na kozmetiku, nie je všemocná. Dnešné špecializované očné krémy, ako Tecnoskin Revive complete antiaging eye cream vám dokážu účinne pomôcť, ale treba spolupracovať. Okrem pravidelnej aplikácie by ste sa mali snažiť zistiť, čo môže byť príčinou vašich opuchov. Ich eliminácia je potom rýchlejšia a jednoduchšia.

Pri vyčerpanosti pomôže spánok, po bujarom večierku s alkoholom, cigaretami a čipsami od výmyslu sveta nasaďte ľahší detox. Snažte sa stravovať pravidelne a vyvážene. Pri nedostatočnom pitnom režime si naordinujte pravidelný prísun pramenitej vody. Ak sú však kruhy pod očami dôsledkom alergie, bez odborného lekára si nepomôžete.

Okamžitá pomoc proti nechceným kruhom

Detox a spánok sú fajn veci, ale keď o hodinu odchádzate do práce, bude treba siahnuť po okamžitých riešeniach. Ak máte trochu času a uhorku v chladničke, môžete použiť obklad z nej. Opuch stiahne aj krátka masáž okolia očí kockami ľadu.

Po takomto povdzbudení aplikujte špeciálny krém na kruhy pod očami. Tecnoskin Revive complete antiaging eye cream je opäť dobrou voľbou. Jeho pravidelné používanie vás zbaví vačkov a opuchlín. Medzi okamžité účinky krému patrí zvlhčenie a ochrana proti nežiaducim vplyvom prostredia.

Následne aplikujte korektor, mejkap a ak treba, tak aj rozjasňovač, nanášajte ich jemným vklepkaním.

Po príchode z práce si večer doprajte relax, poriadny hrnček čaju a ľahkú večeru. Nezabudnite na dôkladné odlíčenie a krém, pomôžete tak nielen okoliu vašich očí, ale celému človeku.

autor: TREG

Prečítajte si tiež