Pár osvedčených trikov, ako rozžiariť pohľad

Na to, aby ste ráno v zrkadle videli pár očí bez života, nemusíte preflámovať celú noc. Takto skrášliť vás môže zvýšené pracovné tempo, nespavosť a iné civilizačné vymoženosti. Preto veríme, že vám pomôžu triky, ktoré fungujú aj nám.

Krém proti opuchom a kruhom

Základom je zlikvidovať opuchy a kruhy pod očami. Ak s nimi máte problém dlhodobo, ošetrujte okolie očí špeciálnym krémom, nám sa osvedčil očný krém proti kruhom, vačkom a vráskam Revive Complete Anti – Aging Eye Cream. Stačí pár týždňov pravidelnej starostlivosti a okolie vašich očí bude vyzerať úplne inak. Bez opuchov a vačkov. Bonusom je vyhladenie jemných vrásočiek.

Korektor na tvár

Skutočne skvelý pomocník v boji za žiarivý pohľad, lepší je vždy svetlejší odtieň ako tón vašej pleti. Pri výbere korektora zohľadnite aj jeho konzistenciu. Niektorým ženám vyhovuje viac tekutý, iným tuhý. Mal by však dobre kryť a neusádzať sa vo vráskach. Na trhu dnes nájdete aj produkty, ktoré pomáhajú potláčať opuchy okolo očí. Takže spolu s krémom proti nim môžete bojovať dvakrát účinnejšie.

Očné tiene

Rámovanie tmavými ceruzkami vám veľmi nepomôže, oko tak pôsobí menšie. Ak chcete oči rozžiariť, voľte svetlé odtiene, tie pohľad vyzdvihnú. Vyberte si prirodzené jemne krémové alebo ružovkasté tóny. Čisto biely tieň na celom oku pristane máloktorej žene.

Očná linka

Prvá pomoc, ktorá krásne otvorí oči. Linka by mala byť čo najtenšia, mnohé ženy sa očných liniek obávajú. Dnes to nie je žiadny problém ani pre začiatočníčky, na trhu nájdete produkty, ktoré vykreslia linku podobne ako fixka. Ak linkou potrebujete upraviť tvar oka, môžete ju pri vonkajšom kútiku oka jemne rozšíriť.

Maskara

Na riasenku nezabudnite, ak máte rovné mihalnice, vytočte ich klieštikmi a naneste maskaru. Nemusíte sa báť naniesť aj viacero vrstiev, kvalitná špirála riasy pekne zvýrazní, nezlepí ich a nebude žmolkovať.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež