Správna starostlivosť o pleť robí zázraky

Zastavte čas - 40 je nových 30

V súčasnej dobe ženy po 40-tke žijú aktívnym životom, sú považované za úspešné, krásne a príťažlivé a navyše už majú bohatú zásobu životných skúseností, čo ich robí nesmierne príťažlivými. S príchodom tohto fenoménu však rastú aj nároky na ich vzhľad.

Starostlivosť aj pre zrelú pleť

Pleť po dosiahnutí určitej vekovej hranice ale mení svoje správanie. U každej ženy ide o individuálny proces, no všeobecne platí, že po 40-tke by každá jedna mala viac dbať na starostlivosť o svoju pokožku. A najmä používať produkty určené pre zrelú pleť. Tá totiž pomaly stráca pružnosť, prichádza o hydratáciu a vrásky sa do nej ľahšie vryjú a prehĺbia. Tento proces sa nedá úplne zastaviť, no vďaka vedeckému pokroku je možné ho zjemniť a oddialiť.

Riešenie je tak na dosah ruky, v lekárňach

Priamo zo švajčiarskych laboratórií totiž pochádza revitalizačný a spevňujúci krém pre zrelú pleť Tecnoskin® Revive and Hydra Lift Cream. Unikátna kombinácia jeho dvoch účinných zložiek sa dokáže presne prispôsobiť jej potrebám. Izoflavóny zo sóje navyše stimulujú tvorbu kolagénu a zmierňujú jeho deštrukciu. Vďaka tomu rastie hustota, pevnosť aj elasticita pokožky, čo viditeľne zmierňuje tvorbu vrások.

Ďalšie účinné látky zase obnovujú poškodenú štruktúru kože a bojujú proti prejavom starnutia vo vnútri, aj na povrchu vašej pokožky. Spevňujúci krém proti vráskam dodáva pleti potrebnú hydratáciu na celý deň, vo forme krému s jednoduchou a pohodlnou aplikáciou. A ak chcete, aby bol konečný výsledok ešte lepší, používajte ho spolu so sérom pre zrelú pleť.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež