Starostlivosť o pokožku v okolí očí sa vyplatí

Oči odrážajú našu dušu. Na pokožke v ich okolí sa podpíše nielen trápenie a smútok, ale aj radosť a smiech. A ako s vekom rastie množstvo zážitkov a životných skúseností, tak sú tieto znaky čitateľnejšie. Sami dobre viete, že mimické vrásky, unavené oči, či tmavé kruhy pod očami príliš na eláne nepridajú. Preto venujte oblasti očí extra starostlivosť, veď kvalitný očný krém dokáže skutočne zázraky.

Riešenie všetkých týchto problémov nájdete v lekárni

Prichádza totiž novinka švajčiarskych laboratórií Tecnoskin® Revive Complete Anti-Aging Eye Cream, aby vašim očiam vdýchla nový život. Prináša kompletnú revitalizačnú starostlivosť proti starnutiu kože v okolí očí, podporuje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej, čím aktívne vypĺňa vrásky zvnútra.

Oči bez vačkov a vrások a tmavých kruhov

Hydratačný očný krém navyše zmierňuje dôsledky svalových kontrakcií a vyhladzuje tým mimické vrásky v tejto citlivej oblasti tváre. Zmierňuje tiež tvorbu vačkov pod očami a podporuje odstránenie tmavých kruhov. Vašu tvár tak rozžiari a dá jej mladistvý vzhľad. Regenerácii starnúcej pokožky okrem toho napomôže antioxidačný účinok, ochrana pred voľnými radikálmi a intenzívna hydratácia, ktorú pokožka v pokročilom veku tak nesmierne potrebuje.

Doprajte svojim očiam starostlivosť nielen zvnútra, ale aj zvonku a vráťte im ich mladosť s očným krémom proti kruhom, vačkom pod očami a vráskam.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež