Vianočný darček pre mamu? Brnkačka!

Tipy a triky ako zabodovať pod vianočným stromčekom

Zdá sa vám, že vaša mamina už nič nepotrebuje? Alebo že ste jej za tie roky už kúpili všetko a v zúfalstve opäť kúpite prvý vysavač, ktorý zbadáte? Zabudnite na bezradné pobehovanie po obchodoch. Tieto Vianoce postupujte podľa našej typológie a určite netrafíte vedľa.

Mama so záujmami

Je jedno, či vaša mama rada háčkuje, alebo sa radšej díva na televízor. Pri hľadaní darčekov sa dá využiť každá záľuba. Ak ju bavia ručné práce, skúste jej predplatiť časopis, kde nájde inšpiráciu. Mollie tvorí, Verena, Burda – mama sa bude tešiť nielen pod stromčekom, ale celý rok. Vlna, ihlice, látky – nemusíte riešiť, či jej to bude malé, veľké a máte istotu, že to ocení.

Aj takú pasívnu záľubu ako pozeranie telky môžete spojiť s darčekom. Stačí hľadať niečo, čo jej sledovanie tv programu spríjemní. Nové kreslo, predplatné Televízie či sada bateriek do ovládača na celý rok budú určite zdrojom pobavenia pri rozbaľovaní darčekov.

O záhradkárkach hovoriť asi netreba. Semená exotických kvetov, nová izbová rastlina, vymakané záhradkárske rukavice, či zájazd do Holandska na výstavu kvetov budú vždy zásah do čierneho.

Mama, ktorá nič nepotrebuje

Ak ste neustále ubezpečované, že darčeky kupovať netreba, veď ona už všetko má, prekvapte maličkosťou, ktorá brnkne na city. Fotoknihy a kalendáre s členmi rodiny, či zdokumentovaným výletom potešia napriek odmietaniu akéhokoľvek iného darčeka.

Skúsiť môžete aj zážitok. Netreba ho skladovať a prináša vzruch do každodennej jednotvárnosti. Vybrať môžete od kúpeľného pobytu po luxusnú masáž – čokoľvek. Buďte však opatrné a myslite na to, aby sa obdarovaná cítila príjemne. Na pobyt ju určite neposielajte samu a doprajte jej spoločnosť manžela či kamarátok.

Mama, ktorá na svoj vek vyzerá úžasne

Je jedno, či je zachovalý vzhľad vašej maminy dôsledkom milosrdnej genetiky, alebo cieľavedomej starostlivosti. Ak si zakladá na tom, že stále vyzerá dobre, neriešte nič iné ako kozmetiku, kozmetiku a kozmetiku. A samozrejme – sofistikované procedúry v kozmetických salónoch.

Pozor: toto vyzerá ako jednoduchá úloha, ale nedajte sa oklamať. V kozmetike zbehlej mamičke sa nesnažte ulahodiť narýchlo kúpeným balíčkom z drogérie. Tie si cestou z potravín už aj tak nakúpila.
Skúste ju prekvapiť niečím novým, čo nepozná a môže objavovať. Kozmetiku, ktorá do bežnej starostlivosti prináša nádych luxusu. Napríklad špičkovú švajčiarsku kozmetiku Tecnoskin, ponúkajú ju výlučne lekárne. Pre zrelú pleť nájdete v ponuke Tecnoskinu kompletnú sadu starostlivosti revitalizačných krémov, takže je len na vás, či sa rozhodnete pre jeden, alebo hneď všetky produkty.

Mama bez ďalšej špecifikácie

Aj keď je to pomerne zriedkavý druh, vyskytuje sa. Na takomto type maminy je skvelé, že sa môžete darčekovo vyblázniť. Je predsa žena. Vezmite ju na vianočné trhy, skúste sa potúlať i po obchodoch a sledujte, čo ju zaujme. Ak sa neprejaví, stále môžete mať v zálohe šperk, bižutériu, hodvábnu šatku, klobúk, kabelku, hodinky, lístky do divadla, na koncert obľúbeného speváka, na športové podujatie.
A nezabudnite na záchranu v podobe darčekovej poukážky. Sako, topánky, či šaty sú skvelý darček, ak nemusíte zažívať stres, či sadnú a neskoršiu tortúru s vracaním tovaru. S darčekovou poukážkou stačí mamine vybrať jej obľúbený obchod, či obchod, kde si vždy niečo chcela kúpiť, ale je to tam príííšerne drahé 🙂

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež