Vyhrajte boj s vráskami

Byť navždy mladá, to by si želala každá z nás, no čas je neúprosný a zastaviť sa nedá. Môžete ho však spomaliť, a to aj bez pomoci chirurgických či invazívnych zákrokov. Zázrak na nestarnúcu pleť bez vrások síce pochádza z laboratórií, jeho účinky však podporujú prirodzenú schopnosť kože regenerovať sa.

V boji s časom je základom dôkladná starostlivosť o pleť

Kvalitný krém na tvár akým Tecnoskin® Myolift No Wrinkles Cream 24h bezpochyby je, by sa preto mal nachádzať v kozmetickej taške každej ženy. Jeho použitie ráno aj večer by ste si mali osvojiť rovnako ako umývanie zubov. A ako vlastne funguje? Svojimi účinkami spomaľuje starnutie buniek a zvyšuje elasticitu kože. Zázračnou zložkou je unikátna kombinácia  peptidov, vďaka ktorej rastie tvorba prirodzeného kolagénu v pleti, vrásky sa vypĺňajú zvnútra a uvoľňujú sa mimické vrásky vytvorené kontrakciami tvárových svalov.

Vďaka pravidelnému používaniu krému na tvár proti prvým vráskam sa tak už nemusíte báť, že vám smiech zanechá stopy na tvár. Aktívne látky krému navyše chránia vašu pokožku pred voľnými radikálmi a majú antioxidačné účinky. Nechýba samozrejme ani intenzívna hydratácia počas 24 hodín, takže si mladistvý vzhľad bez vrások môžete zachovať ešte dlhšie. Pumpičkový systém a vákuové plnenie okrem toho garantujú, že obsah neznehodnotí vzduch, ani nečistoty z vonkajšieho prostredia.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež