Zrelá pleť potrebuje zvýšenú starostlivosť

Štyridsať je nových 30, v súčasnej dobe ženy aj po prekročení tohto jubilea žijú aktívnym životom, sú považované za úspešné, krásne, príťažlivé a navyše už majú bohatú zásobu životných skúseností. S príchodom tohto fenoménu však rastú aj nároky na ich vzhľad.

Pleť mení svoje správanie

Pleť ale po dosiahnutí určitej vekovej hranice mení svoje správanie. U každej ženy ide o individuálny proces, no všeobecne platí, že po 40-tke by každá jedna mala viac dbať na starostlivosť o svoju pokožku. A to najmä v oblasti tváre. Nie genetika, ale životný štýl a vplyv vonkajšieho prostredia sú totiž hlavné faktory, ktoré pôsobia na stav pokožky.

Kým vy celé dni vybavujete pracovné, súkromné či spoločenské záležitosti, vaša pokožka je štítom a funguje ako prvá línia voči nepriaznivým vplyvom okolia. Od rannej vrstvy make-up-u a púdru, cez vrtošivé nálady počasia, nečistoty a toxické látky z ovzdušia až po nedbanlivé dotyky vašich rúk. To všetko dokáže potrápiť vašu pleť v priebehu 24 hodín.

Po tridsiatke pleť navyše stráca pružnosť a ľahšie sa do nej vkradnú vrásky

Po 40-tke sa to nezlepší, postupne sa totiž znižuje schopnosť kože viazať vodu, oslabuje sa regenerácia jej buniek, rýchlejšie stráca vlhkosť a vrásky sa prehlbujú. Celková schopnosť pleti brániť sa vonkajším vplyvom tiež s vekom klesá a vyžaduje si zvýšenú starostlivosť. Zamerať by ste sa preto mali na jej hydratáciu, dopĺňanie výživných látok a ochranu.

Hydratácia, viac výživných látok a ochrana

Aj keď sa proces starnutia pokožky zastaviť nedá, je možné ho spomaliť a oddialiť poctivou starostlivosťou. Je však dôležité, aby ste si vybrali tie správne produkty. Preto si od kvalifikovaného personálu lekárne pýtajte Tecnoskin. Krém z radu tejto unikátnej švajčiarskej kozmetiky vám poskytne celodennú hydratáciu, zlepší hustotu a pevnosť pokožky, redukuje a vypĺňa vrásky zvnútra a ochráni pleť pred voľnými radikálmi. Znásobiť jeho pozitívne účinky pomôže kombinácia s revitalizačným, hydratačným a spevňujúcim sérom.

Pár kvapiek dokáže priam zázraky, prinavracia totiž pokožke jej prirodzenú štruktúru, dopĺňa zásoby kolagénu a elastínu a zlepšuje schopnosť kože zadržiavať vodu. Silnú dvojku - krém a sérum pritom môžete používať naraz alebo ich aj zmiešať. Jednoduchá a rýchla starostlivosť pokryje všetky potreby zrelej pleti, a to za minimum času.

Krém a sérum - dvojica hrdinov v boji s vráskami zrelej pleti

A ako to celé funguje? Revitalizačný a spevňujúci krém pre zrelú pleť Tecnoskin® Revive and Hydra Lift Cream zo švajčiarskych laboratórií prináša unikátnu kombináciu dvoch účinných zložiek, ktorá sa dokáže presne prispôsobiť vašim potrebám. Výťažky zo sóje stimulujú tvorbu kolagénu a zmierňujú jeho deštrukciu. Vďaka tomu rastie hustota, pevnosť aj elasticita pokožky, čo viditeľne zmierňuje tvorbu vrások. Ďalšie účinné látky zase obnovujú poškodenú štruktúru kože a bojujú proti prejavom starnutia vo vnútri, aj na povrchu vašej pokožky a dodávajú pleti potrebnú hydratáciu na celý deň.

Konečný výsledok ešte zlepší sérum pre zrelú pleť Tecnoskin® Revive And Hydra Lift Serum. Morský elastín a kolagén doplnia chýbajúce zásoby v koži a zároveň jej vrátia prirodzenú štruktúru a obnovia tak jej pevnosť a pružnosť. Sérum okrem toho svojimi zložkami zlepšuje aj schopnosť kože zadržiavať vodu a má omladzujúci účinok na jej bunky.

 

autor:TREG

Prečítajte si tiež