6 tajomstiev ženskej krásy

Každá žena je krásna, ale niekedy to do dokonalosti chce malý doťuk. Niektoré triky sú vhodné na každodenné skrášľovanie, iné využijete pri slávnostých príležitostiach.

Plný účes

Nič nevyzerá tak skvele ako prirodzený, nedbalý účes. Aj keď máte jemné vlasy, nie je to nič nedosiahnuteľné. Po umytí šampónom na objem pridajte objemové tužidlo a vysušte difuzérom. Keď ich na zátylku zopnete a okolo tváre necháte padnúť pár prameňov, výsledok bude dokonalý.

Hypnotizujúci dekolt

Nemusíte zháňať modely s výstrihom až po pás. Vsaďte radšej na rafinovanosť. Jemne odhalený dekolt ozdobený krajkou vyzerá decentne, a pritom zmyselne. Zvýrazniť ho ešte môžete olejom s trblietkami.
Ak chcete, aby vaše prsia vyzerali plnšie, môžete ich vytvarovať bronzerom tak, že medzi ne urobíte ypsilon. Dajte si však pozor, aby bol výsledok prirodzený a vy ste nevyzerali ako keby ste sa zabudli umyť.

Žiarivá pleť

Krásna pleť bez chybičiek nepotrebuje veľa vylepšovania. Základom je pravidelná hydratácia ľahkým revitalizačným a hydratačným sérom typu Tecnoskin Hydraboost. Rýchlo sa vstrebáva, intenzívne a dlhodobo hydratuje. Pokožka je po jeho nanesení pružná, jemná a svieža. Navyše je chránená pred slnečným žiarením, pretože Tecnoskin hydratačný krém obsahuje ochranný faktor SPF 15. Potom ošetrení pokožky krémom už stačí len trocha mejkapu na zjednotenie tónu pleti a je to.

Výrazné pery

Ak chcete vyzerať ako dáma, zabudnite na lesk a vyberte si kvalitný rúž. Klasikou je červená, ku ktorej už potrebujete len zjednotenú pleť a trochu maskary. Väčšina žien sa červenému rúžu vyhýba. Najmä počas dňa. Ak medzi ne patríte aj vy, skúste rúž zo začiatku naniesť v jemnejšej vrstve vklepaním prstov. Pri klasickom nanášaní výrazného rúžu nezabudnite na kontúrku, najlepšie transparentnú. Zabráni rozpíjaniu farby do vrások v okolí úst.

Rafinované očné linky

Linky pekne otvoria váš pohľad, nemusíte vykresľovať výrazné čiary, stačí tenučká čiarka vedená tesne popri mihalniciach. Dokonalú linku dnes bez problémov vykreslí aj úplná začiatočníčka. Stačí si vybrať produkt vo forme fixky. Pri ťahaní linky si môžete aj pomôcť tak, že lakeť opriete o stôl alebo inú pevnú plochu a zabránite tak mimovoľnému traseniu rúk, ktoré by mohlo spôsobiť zbytočnú šarapatu.

Voňavá pokožka

Nikdy nezabúdajte na prevoňanú pokožku, len myslite na to, koľko parfumovaných prípravkov naraz použijete. Aby ste okolo seba nevytvorili čudnú zmesku pachov, namiesto rafinovanej vône.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež