Ako originálne stráviť Valentín?

Prežite tento rok sviatok sv. Valentína originálne a z otravného komerčného sviatku sa rázom môže stať jedinečný a príjemný večer vo dvojici. Inšpirujte sa a strávte tento sviatok znamenite.

Hviezdna obloha

Spravte si do termosky horúcu čokoládu s trochou čili na rozohriatie tela a prebudenie vášne. Teplo sa oblečte a vytiahnite partnera pod hviezdnu oblohu mimo ruchu mesta. Vezmite si ďalekohľad a hľadajte súhvezdia, popíjajte čokoládu a rozprávajte sa o svojich snoch. Chvíľu zimy určite vydržíte, keď vás bude rozpaľovať spoločná vášeň a čokoláda.

Bláznivá jazda

Zabudnite na stereotyp, že tento sviatok musí byť len sladký a romantický a zarezervujte si motokáry. Uvidíte, že nadšenie vášho partnera z tohto dňa rapídne stúpne. Veď čo je lepšie, ako sa vyblázniť rýchlou jazdou? Dajte si preteky so svojim partnerom o hlavnú cenu, masáž od hlavy až o päty.

Zmeňte prostredie

Máte svoje obľúbené podniky, kam vždy chodíte keď chcete stráviť večer príjemne? Tento raz to spravte inak. Sadnite do auta, vlaku, autobusu a vyberte sa na výlet, kde ste ešte neboli. Slovensko je malé a hodinka, dve cesty ešte nikoho nezabili. Nehovoriac o tom, že môžete navštíviť aj našich susedov. Neviažte sa odviažte sa.

Filmový večer inak

Patríte k tým, ktorý sú stále v pohybe a máte len málo chvíľ na oddych a relax? Nezabúdajte na seba a doprajte si pohodu. Pripravte si malé pochutiny, ovocie, víno, šampanské, spravte si voňavý kúpeľ, zapáľte sviečky a so svojou polovičkou sa pohodlne usaďte a už iba vychutnávajte pohodu, jedzte, pite a pozerajte film.

Prečítajte si tiež