Ako rozjasniť oči, ako sa zbaviť mimických vrások?

Oči sú zrkadlom ľudskej duše, no niekedy prezradia aj to, čo by nemali. Prvé vrásky sa totiž môžu objaviť práve v ich okolí a pripomenúť vám tak každý úsmev, zamračenie sa či zamyslenie.

Práve preto by ste okoliu očí mali venovať zvýšenú pozornosť a zasiahnuť už pri prvých vráskach, aby sa vaše úsmevy časom nevryli do vašej tváre ako starobylé hieroglyfy. Na túto neľahkú úlohu však iba denný krém nestačí. Jemná a citlivá pokožka okolo očí si zaslúži starostlivosť ušitú na mieru.

Priamo zo švajčiarskych laboratórií vám ju prináša Tecnoskin® Xtra No Wrinkles Eye Cream. Jeho unikátna kombinácia peptidov zvyšuje tvorbu kolagénu, vypĺňa vrásky zvnútra a zmierňuje svalové kontrakcie, ktoré stoja za vznikom mimických vrások.

Oklamte teda čas a doprajte pokožke v okolí očí staroslivosť, ktorá ju upokojí, intenzívne hydratuje a chráni pred voľnými radikálmi. Okrem toho zlepšuje elasticitu kože, bojuje proti jej starnutiu a podporuje mladistvý vzhľad. Zabudnite na vrásky a nechajte oči smiať sa, s očným krémom proti prvým vráskam.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež