Ak trpíte vy, trpí aj vaša pleť, doprajte jej oddych a regeneráciu

Ak si myslíte, že vaše dni sú náročné a vyčerpávajúce vedzte, že vaša pleť ich prežíva ešte oveľa intenzívnejšie. Kým vy celé dni vybavujete pracovné, súkromné či spoločenské záležitosti, vaša pokožka je vaším štítom a funguje ako prvá línia voči nepriaznivým vplyvom okolia.

Osvojte si večerný rituál čistenia pleti, vyčistite a hydratujte aj citlivú pleť!

Od prvej rannej vrstvy make-up-u a púdru, cez vrtošivé nálady počasia, nečistoty a toxické látky z ovzdušia až po nedbanlivé dotyky vašich rúk. To všetko dokáže potrápiť vašu pleť v priebehu 24 hodín. Keď potom večer klesnete vyčerpaná do postele, pokožka na vašej tvári je na tom minimálne rovnako. Preto nepodceňujte večernú starostlivosť o pleť.

Čistenie a hydratácia sú základnou starostlivosťou

Každá žena by mala venovať svojej pleti túto starostlivosť. A to bez ohľadu na to, či nosí make-up alebo nie. Spánok je totiž jediný čas, kedy si aj pokožka na tvári môže oddýchnuť a zregenerovať sa. Aj keď každá pleť má iné nároky na starostlivosť, rozhodujúca je nakoniec kvalita prípravkov, ktoré na jej ošetrenie použijete.

Ošetrenie na najvyššej úrovni vám ponúka čistiaci gél na tvár a okolie očí Tecnoskin® Antioxidant Sensitive Cleansing Gel. Je vhodný pre citlivú pleť, no zároveň dostatočne silný, aby odstránil make-up a nečistoty. Jeho účinné látky navyše zmierňujú nepriaznivé vplyvy prostredia, a bránia tým starnutiu kože. Odličovací gél na tvár a oči tiež upokojí vašu pokožku a ako bonus je vaša pleť po vyčistení okamžite hydratovaná.

 

autor: TREG

Prečítajte si tiež